1V5KE200CA
1V5KE200CA TAIWAN SEMICONDUCTOR
2711331.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE200CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 171 V, 274 V, DO-201AE, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-201AE
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 190V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 210V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 171V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 1.5KE
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 274V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE200CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 171 V, 274 V, DO-201AE, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-201AE, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 190V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 210V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 171V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 1.5KE, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 274V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE200CA 1V5KE200CA Виробник : Taiwan Semiconductor 1V5KE SERIES_D2112.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 200V, 5%, Bidirectional, TVS
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1