1V5KE20CA
1V5KE20CA ON Semiconductor
1v5ke6v8ca_f20series_b1910.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode TVS Single Bi-Dir 17.1V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R
на замовлення 1523 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE20CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 17.1 V, 27.7 V, DO-201AE, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-201AE, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 19V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 21V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 17.1V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 1.5KE, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 27.7V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE20CA 1V5KE20CA Виробник : Taiwan Semiconductor 1V5KE SERIES_D2112.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 20V, 5%, Bidirectional, TVS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
1V5KE20CA 1V5KE20CA Виробник : TAIWAN SEMICONDUCTOR 2711331.pdf Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE20CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 17.1 V, 27.7 V, DO-201AE, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-201AE
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 19V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 21V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 17.1V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 1.5KE
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 27.7V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 810 шт:
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 54.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17.1V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.7V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V