1V5KE47CA
1V5KE47CA Taiwan Semiconductor
1V5KE SERIES_D2112.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 47.1V, 5%, Bidirectional, TVS
на замовлення 1939 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE47CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 40.2 V, 64.8 V, DO-201AE, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-201AE, rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 44.7V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 49.4V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 40.2V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 1.5KE, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 64.8V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE47CA 1V5KE47CA Виробник : TAIWAN SEMICONDUCTOR 2711331.pdf Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE47CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 40.2 V, 64.8 V, DO-201AE, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-201AE
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 44.7V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 49.4V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 40.2V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 1.5KE
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 64.8V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
1V5KE47CA 1V5KE47CA Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1V5KE SERIES_D2112.pdf Description: TVS DIODE 40.2VWM 64.8V DO201AD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40.2V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 44.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.8V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)