1V5KE62CA
1V5KE62CA TAIWAN SEMICONDUCTOR
2711331.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE62CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 53 V, 85 V, DO-201AE, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-201AE
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 58.9V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 65.1V
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 53V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 1.5KE
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 85V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - 1V5KE62CA - TVS-Diode, 1.5KE, Bidirektional, 53 V, 85 V, DO-201AE, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-201AE, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 58.9V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 65.1V, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 53V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 1.5kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 1.5KE, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 85V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Інші пропозиції 1V5KE62CA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 53V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 58.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 85V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
1V5KE62CA 1V5KE62CA Виробник : Taiwan Semiconductor 1V5KE SERIES_C2104.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 62V, 5%, Bidirectional, TVS