1V5KE7V5A
1V5KE7V5A Taiwan Semiconductor Corporation
1V5KE SERIES_D2112.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO201AD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 133A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V
Supplier Device Package: DO-201AD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO201AD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 133A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V, Supplier Device Package: DO-201AD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1V5KE7V5A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
1V5KE7V5A 1V5KE7V5A Виробник : Taiwan Semiconductor 1V5KE SERIES_D2112.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 7.5V, 5%, Unidirectional, TVS