Продукція > ROYALOHM > 201007F2202T4E
201007F2202T4E
201007F2202T4E ROYALOHM
POWER_RATING-DTE.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 22kΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 5025
Resistance: 22kΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 22kΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 22kΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C.