201R07S120GV4T
201R07S120GV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0402
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 12pF 200V C0G 2% Pad SMD 0402 125°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S120GV4T 201R07S120GV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
201R07S120GV4T 201R07S120GV4T Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 12pF 200V C0G 2% Pad SMD 0402 125°C T/R