201R07S1R5BV4T
201R07S1R5BV4T Johanson Dielectrics
JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1.5pF
на замовлення 1414 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 201R07S1R5BV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S1R5BV4T 201R07S1R5BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Description: CAP CER 1.5PF 200V NP0 0402
на замовлення 6 шт:
201R07S1R5BV4T 201R07S1R5BV4T Виробник : Johanson JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Cap Ceramic 1.5pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R