201R07S2R0BV4T
201R07S2R0BV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 2PF 200V NP0 0402
на замовлення 9850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 2pF.
Інші пропозиції 201R07S2R0BV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S2R0BV4T 201R07S2R0BV4T Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 2pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
201R07S2R0BV4T 201R07S2R0BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 2PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
201R07S2R0BV4T 201R07S2R0BV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 2pF