Продукція > JOHANSON > 201R07S7R5CV4T
201R07S7R5CV4T
201R07S7R5CV4T Johanson
capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 7.5pF 200V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 150°C
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S7R5CV4T 201R07S7R5CV4T Виробник : Johanson capacitors.pdf Cap Ceramic 7.5pF 200V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 150°C
Кількість Ціна