Продукція > JOHANSON > 201R15N0R5CV4T
201R15N0R5CV4T
201R15N0R5CV4T Johanson
jdi_surface-mount_2005-09.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.5pF 200V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.5pF 0805 +-0.25pF.
Інші пропозиції 201R15N0R5CV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R15N0R5CV4T 201R15N0R5CV4T Виробник : Johanson jdi_surface-mount_2005-09.pdf Cap Ceramic 0.5pF 200V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
201R15N0R5CV4T 201R15N0R5CV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.5pF 0805 +-0.25pF