Продукція > JOHANSON > 201R18W332KV4T
201R18W332KV4T
201R18W332KV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0033uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 3300pF 10% X7R.
Інші пропозиції 201R18W332KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R18W332KV4T 201R18W332KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
201R18W332KV4T 201R18W332KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 3300pF 10% X7R