Продукція > JOHANSON > 201R18W472KV4T
201R18W472KV4T
201R18W472KV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0047uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 4700pF X7R 1206 0.1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R18W472KV4T 201R18W472KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 946
Мінімальне замовлення: 51
201R18W472KV4T 201R18W472KV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 4700pF X7R 1206 0.1