202R18W102MV4E
202R18W102MV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000volts 1000pF 20% X7R
на замовлення 8484 шт:
термін постачання 112-121 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 202R18W102MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202R18W102MV4E 202R18W102MV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 20% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
202R18W102MV4E 202R18W102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206