Продукція > JOHANSON > 202R29N471KV4E
202R29N471KV4E
202R29N471KV4E Johanson
pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 470pF 2000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції 202R29N471KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202R29N471KV4E 202R29N471KV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 470pF 2000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності
202R29N471KV4E 202R29N471KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
202R29N471KV4E 202R29N471KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 470pF 10% NPO