Продукція > JOHANSON > 202R29W152KV4E
202R29W152KV4E JOHANSON
Виробник: JOHANSON
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 1500pF 10% X7R.
Інші пропозиції 202R29W152KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202R29W152KV4E 202R29W152KV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності
202R29W152KV4E 202R29W152KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 1500pF 10% X7R