Продукція > JOHANSON > 202R29W182MV4E
202R29W182MV4E
202R29W182MV4E Johanson
pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0018uF 2000V X7R 20% Pad SMD 1808 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 1800pF 20% X7R.
Інші пропозиції 202R29W182MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202R29W182MV4E 202R29W182MV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 1800pF 20% X7R