202R29W472KV4E
202R29W472KV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 4700pF 10% X7R
на замовлення 2145 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 202R29W472KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202R29W472KV4E 202R29W472KV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності