Продукція > JOHANSON > 202S43W682KV4E
202S43W682KV4E
202S43W682KV4E Johanson
pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0068uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 461
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000volts 6800pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
202S43W682KV4E 202S43W682KV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
202S43W682KV4E 202S43W682KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000volts 6800pF 10% X7R
Мінімальне замовлення: 5
202S43W682KV4E 202S43W682KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 6800PF 2KV X7R 1812