20KPA24A
20KPA24A MDE Semiconductor Inc
20KPA-Series-RoHs-8-11-2020.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 24VWM 41.2VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 490.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.81V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.2V
Power - Peak Pulse: 20000W (20kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 41.2VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 485A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.68V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.2V, Power - Peak Pulse: 20000W (20kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 20KPA24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
20KPA24A 20KPA24A Виробник : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-20kpa-datasheet.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 24V 20KW 2-Pin Case P-600 T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 485A
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.68V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Packaging: Tape & Reel (TR)
Packaging: Cut Tape (CT)