Продукція > EAO > 22-335.511D
22-335.511D
22-335.511D EAO
datasheet?objectID=22-335.511D&lang=en
Виробник: EAO
Description: SWITCH KEYLCK 2POS DPST 10A 400V
Features: IP65
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Off, Off-On
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 90°
Key Removable Positions: 1 only
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.00mm x 22.00mm
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - AC: 400 V
Number of Positions: 2
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 22-335.511D EAO
Description: EAO - 22-335.511D - Schlüsselschalter, DPST-1NO, SPST-NC, 22, 2 Positionen, Schraube, 10 A, tariffCode: 85365080, Schaltwinkel: 90°, rohsCompliant: YES, Schalteranschlüsse: Schraube, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktstrom, max.: 10A, Schalterfunktion: -, usEccn: EAR99, Anzahl der Schalterpositionen: 2 Positionen, AC-Kontaktspannung, nom.: 400V, euEccn: NLR, DC-Kontaktspannung, nom.: 400V, Produktpalette: 22, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: DPST-1NO, SPST-NC, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції 22-335.511D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22-335.511D 22-335.511D Виробник : EAO datasheet?objectID=22-335.511D&lang=en Description: EAO - 22-335.511D - Schlüsselschalter, DPST-1NO, SPST-NC, 22, 2 Positionen, Schraube, 10 A
tariffCode: 85365080
Schaltwinkel: 90°
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: Schraube
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 10A
Schalterfunktion: -
usEccn: EAR99
Anzahl der Schalterpositionen: 2 Positionen
AC-Kontaktspannung, nom.: 400V
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 400V