Продукція > KYOCERA AVX > 22201C106KAT2A
22201C106KAT2A
22201C106KAT2A KYOCERA AVX
AVXC-S-A0009394634-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - 22201C106KAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 100 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 10%, X7R
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 5.7mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 100V
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 7000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - 22201C106KAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 100 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 10%, X7R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 5.7mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C106KAT2A 22201C106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX 3978277.pdf Description: KYOCERA AVX - 22201C106KAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 100 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 10%, X7R
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 5.7mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: -
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
22201C106KAT2A 22201C106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5650
Operating temperature: -55...125°C
Alias: KGM55DR72A106KV
Roll diameter max.: 180mm
Kind of capacitor: MLCC
Мінімальне замовлення: 3
22201C106KAT2A 22201C106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 10uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
на замовлення 250 шт:
Мінімальне замовлення: 67
22201C106KAT2A 22201C106KAT2A Виробник : Kyocera AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55DR72A106KV NEW GLOBAL PN 100V 10uF A 581-KGM55DR72A106KV
Мінімальне замовлення: 2
22201C106KAT2A 22201C106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 10UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 115 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
Produktlänge: 5.7mm
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 100V
Produktbreite: 5mm
Мінімальне замовлення: 4
22201C106KAT2A Виробник : AVX X7RDielectric_AVX.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 100, Розм = 2220, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Опис Конденсатор керамічний smd, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 6
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF