Продукція > KYOCERA AVX > 22201C106MAT2A
22201C106MAT2A
22201C106MAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 76179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C106MAT2A 22201C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 10uF 100V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
на замовлення 756 шт:
Мінімальне замовлення: 140
22201C106MAT2A 22201C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Kind of capacitor: MLCC
на замовлення 742 шт:
Мінімальне замовлення: 4
22201C106MAT2A 22201C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 10UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 3
22201C106MAT2A 22201C106MAT2A Виробник : Kyocera AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10uF X7R 2220 2 0%
Мінімальне замовлення: 3
22201C106MAT2A Виробник : AVX X7RDielectric_AVX.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 100, Розм = 2220, Точн., % = 20, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 100 шт
на замовлення 6 шт: