Продукція > KYOCERA AVX > 22201C155MAT2A
22201C155MAT2A
22201C155MAT2A KYOCERA AVX
High_Voltage_MLC_Chips.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
на замовлення 422 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Виробник : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.5uF X7R 2220 20% Tol
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1.5uF 100V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Виробник : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF