Продукція > KYOCERA AVX > 22201C225KAT2A
22201C225KAT2A
22201C225KAT2A Kyocera AVX
KGM_X7R-3223212.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55ZR72A225KV NEW GLOBAL PN 100V 2.2uF A 581-KGM55ZR72A225KV
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C225KAT2A 22201C225KAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
22201C225KAT2A 22201C225KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF