Продукція > KYOCERA AVX > 22201C225KAZ2A
22201C225KAZ2A
22201C225KAZ2A Kyocera AVX
X7RDielectric-2943470.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR72A225KV NW G LOB PN 100V 2.2uF X7 A 581-KGF55CR72A225KV
на замовлення 1272 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.090" (2.28mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції 22201C225KAZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C225KAZ2A 22201C225KAZ2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
товару немає в наявності
22201C225KAZ2A 22201C225KAZ2A Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.090" (2.28mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF