Продукція > AVX > 22201C335KAT2A
22201C335KAT2A
22201C335KAT2A AVX
X7RDielectric-777024.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3.3uF X7R 2220 10% Tol
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції 22201C335KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C335KAT2A 22201C335KAT2A Виробник : AVX Corporation X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 3.3UF 100V X7R 2220
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
22201C335KAT2A 22201C335KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 3.3uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
22201C335KAT2A 22201C335KAT2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3.3uF X7R 2220 10% Tol