Продукція > KYOCERA AVX > 22201C475KAR1-EM
22201C475KAR1-EM
22201C475KAR1-EM KYOCERA AVX
em-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4.7uF 10% 2220 For Testing Data Order Part 581-M3253508E2B475KR
на замовлення 121 шт:
Написати відгук
Description: -EM , NON FLIGHT ENGINEERING MOD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.69mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.69mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4.7 µF