Продукція > KYOCERA AVX > 22201C475MAT2A
22201C475MAT2A
22201C475MAT2A KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C475MAT2A 22201C475MAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55ZR72A475MV NEW GLOBAL PN 100V 4.7uF A 581-KGM55ZR72A475MV
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
22201C475MAT2A 22201C475MAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 2
22201C475MAT2A 22201C475MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R