22201C475MAT4A
22201C475MAT4A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 4.7 µF.
Інші пропозиції 22201C475MAT4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C475MAT4A 22201C475MAT4A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 4.7 µF