Продукція > KYOCERA AVX > 22201Z106KAT2A
22201Z106KAT2A
22201Z106KAT2A Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT R102 HIGH CV
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201Z106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
на замовлення 28000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
22201Z106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components Multilayer Ceramic Capacitor 10uF