Продукція > KYOCERA AVX > 22201Z106MAT2A
22201Z106MAT2A
22201Z106MAT2A Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT R102 HIGH CV
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201Z106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
22201Z106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components surfacemount.pdf Cap Ceramic 10uF 100V X7S 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 500
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF