Продукція > KYOCERA AVX > 22203C226KAZ2A
22203C226KAZ2A
22203C226KAZ2A KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.090" (2.28mm)
Capacitance: 22 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.090" (2.28mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22203C226KAZ2A 22203C226KAZ2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71E226KV NEW GLOBAL PN 25V 22uF X A 581-KGF55CR71E226KV
на замовлення 770 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
22203C226KAZ2A 22203C226KAZ2A Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 2
22203C226KAZ2A 22203C226KAZ2A Виробник : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22uF X7R 2220 10% Tol HIGH CV