Продукція > AVX > 22205C104KAT2A
22205C104KAT2A AVX
Виробник: AVX
на замовлення 2000000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm.
Інші пропозиції 22205C104KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C104KAT2A 22205C104KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm