Продукція > KYOCERA AVX > 22205C105KAT1A
22205C105KAT1A
22205C105KAT1A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C105KAT1A 22205C105KAT1A Виробник : Kyocera AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X7R 2220 10%
на замовлення 2416 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
22205C105KAT1A Виробник : AVX X7RDielectric.pdf
22205C105KAT1A 22205C105KAT1A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF