Продукція > KYOCERA AVX > 22205C106KAR1-EM
22205C106KAR1-EM
22205C106KAR1-EM KYOCERA AVX
em-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.69mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.69mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C106KAR1-EM 22205C106KAR1-EM Виробник : KYOCERA AVX em_series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10uF 10% 2220 For Testing Data Order Part 581-M3253508E2A106KR
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
22205C106KAR1-EM 22205C106KAR1-EM Виробник : KYOCERA AVX em-series.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10 µF