Продукція > KYOCERA AVX > 22205C106M4Z2A
22205C106M4Z2A
22205C106M4Z2A KYOCERA AVX
MLCC_Datasheet.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.090" (2.28mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.090" (2.28mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C106M4Z2A 22205C106M4Z2A Виробник : KYOCERA AVX MLCC_Datasheet.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 620 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
22205C106M4Z2A 22205C106M4Z2A Виробник : KYOCERA AVX MLCC_Datasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAF55CR71H106MV NEW GLOBAL PN 50V 10uF X A 581-KAF55CR71H106MV