Продукція > KYOCERA AVX > 22205C106MAT2A
22205C106MAT2A
22205C106MAT2A KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C106MAT2A 22205C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 10uF 50V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
22205C106MAT2A 22205C106MAT2A Виробник : Kyocera AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55CR71H106MV NEW GLOBAL PN 50V 10uF X A 581-KGM55CR71H106MV
Мінімальне замовлення: 3
22205C106MAT2A 22205C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 3
22205C106MAT2A Виробник : AVX KGM_X7R.pdf 0938
на замовлення 200 шт:
22205C106MAT2A 22205C106MAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5650
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C