22205C155MAT2A
22205C155MAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1.5uF 50V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1.5 µF.
Інші пропозиції 22205C155MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C155MAT2A 22205C155MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1.5 µF