Продукція > KYOCERA AVX > 22205C225KAZ2A
22205C225KAZ2A
22205C225KAZ2A KYOCERA AVX
X7RDielectric-2943470.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71H225KV NEW GLOBAL PN 50V 2.2uF A 581-KGF55CR71H225KV
на замовлення 594 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 22205C225KAZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C225KAZ2A 22205C225KAZ2A Виробник : AVX FlexitermMLCC-777061.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF X7R 2220 10% Tol FLEX
на замовлення 500 шт:
22205C225KAZ2A 22205C225KAZ2A Виробник : AVX Corporation FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R 2220