Продукція > KYOCERA AVX > 22205C475KAT2A
22205C475KAT2A
22205C475KAT2A KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C475KAT2A 22205C475KAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55ZR71H475KV NEW GLOBAL PN 50V 4.7uF A 581-KGM55ZR71H475KV
на замовлення 2159 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
22205C475KAT2A 22205C475KAT2A Виробник : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF