22205D106KAT2A
22205D106KAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
X7R Dielectric Multilayer Ceramic Capacitor
на замовлення 684 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 151
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5650, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X5R, Operating temperature: -55...85°C, Capacitance: 10µF, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 50V, Tolerance: ±10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205D106KAT2A 22205D106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX cx5r.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5650
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X5R
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 10µF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 50V
Tolerance: ±10%
на замовлення 560 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
22205D106KAT2A Виробник : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF