Продукція > KYOCERA AVX > 22207C124KAT1A
22207C124KAT1A
22207C124KAT1A Kyocera AVX
X7RDielectric.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.12uF X7R 2220 10%
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 22207C124KAT1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22207C124KAT1A 22207C124KAT1A Виробник : AVX Corporation X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
22207C124KAT1A Виробник : AVX X7RDielectric.pdf SMD
22207C124KAT1A 22207C124KAT1A Виробник : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.12uF 500V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R