Продукція > KYOCERA AVX > 2220AC103MAT1A
2220AC103MAT1A
2220AC103MAT1A KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.