2220AC124KAT1A
2220AC124KAT1A KYOCERA AVX Components
aphvc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.12uF 1000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C Low ESR T/R
на замовлення 2431 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 247
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV .12uF X7R 2220 1 0% HV.
Інші пропозиції 2220AC124KAT1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2220AC124KAT1A 2220AC124KAT1A Виробник : KYOCERA AVX Components aphvc.pdf Cap Ceramic 0.12uF 1000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C Low ESR T/R
товару немає в наявності
2220AC124KAT1A 2220AC124KAT1A Виробник : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 0.12UF 1KV X7R 2220
товару немає в наявності