23BR100LFTR
23BR100LFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm)
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23BR100LFTR 23BR100LFTR Виробник : TT Electronics/BI 23.pdf Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 1.0
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
23BR100LFTR 23BR100LFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009735161_1-2565539.pdf Trimmer Resistors - SMD 4MM Squ 100 10% Sealed