23BR200KLFTR
23BR200KLFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.200" x 0.180" Face (5.08mm x 4.57mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.200" x 0.180" Face (5.08mm x 4.57mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23BR200KLFTR 23BR200KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 23.pdf Description: TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 677 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
23BR200KLFTR 23BR200KLFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics 23-1527241.pdf Trimmer Resistors - SMD 4MM Squ 200K 10% Sealed