23FCPM25095
23FCPM25095 ESSENTRA COMPONENTS
23FCPM25095.pdf
Виробник: ESSENTRA COMPONENTS
Description: ESSENTRA COMPONENTS - 23FCPM25095 - CABLE TIE MOUNT, HD-POLYETHYLENE, BLACK
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
Höhe: 1.21"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Breite: 0.48"
Halterungsfarbe: Black
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Länge: 0.5"
Halterungsmaterial: HDPE (High-Density Polyethylene) Body
Produktpalette: -
productTraceability: No
Montagelochdurchmesser: 0.25"
Befestigungstyp: Screw
directShipCharge: 25
на замовлення 693 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ESSENTRA COMPONENTS - 23FCPM25095 - CABLE TIE MOUNT, HD-POLYETHYLENE, BLACK, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, Höhe: 1.21", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Breite: 0.48", Halterungsfarbe: Black, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Länge: 0.5", Halterungsmaterial: HDPE (High-Density Polyethylene) Body, Produktpalette: -, productTraceability: No, Montagelochdurchmesser: 0.25", Befestigungstyp: Screw, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 0.50" L x 0.48" W x 1.22" H (12.7mm x 12.2mm x 30.9mm)