23K640-I/SN
23K640-I/SN
22126E.pdf
Код товару: 38235
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Пам'ять
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23K640-I/SN 23K640-I/SN Виробник : Microchip Technology 22126E.pdf Description: IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: SRAM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
23K640-I/SN 23K640-I/SN Виробник : MICROCHIP MCHPS03593-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MICROCHIP - 23K640-I/SN - SRAM, Synchroner SRAM, 64 Kbit, 8K x 8 Bit, SOIC, 8 Pin(s), 2.7 V
tariffCode: 85423245
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
Speicherdichte: 64Kbit
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3V
Taktfrequenz, max.: 20MHz
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: 2.7V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: 3.6V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SRAM: Synchroner SRAM
Speicherkonfiguration: 8K x 8 Bit
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 98 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
23K640-I/SN 23K640-I/SN Виробник : Microchip Technology 23A640_23K640_64_Kbit_SPI_Bus_Low_Power_Serial_SRA-3001267.pdf SRAM 64K 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM IND
Мінімальне замовлення: 6
23K640-I/SN 23K640-I/SN Виробник : Microchip info-ps23k640ip.pdf 8-bit Memory IC; 8Kb-SRAM; 2,7~3,6V; 20MHz; SPI; -40~85°C; 23K640-I/SN PS23K640i/sn
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 10
23K640-I/SN 23K640-I/SN Виробник : Microchip Technology -23k640-64-kbit-spi-bus-low-power-serial-sram-ds20002126.pdf SRAM Chip Sync Single 3.3V 64K-bit 8K x 8 25ns 8-Pin SOIC N Tube
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 164
на замовлення 56 шт:
23K640-I/SN 22126E.pdf Мікросхема пам'яті RAM, 64K x 8, SPI, 2.7 - 3.6V SOIC-8
на замовлення 87 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
23K640-I/SN Виробник : Microchip 23A640-23K640_Microchip.pdf Статична пам'ять SRAM, Uживл, В = 2,7...3,6, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 64 Кбіт, Орг. пам. = 8K x 8, Тдост/Частота = 20 МГц, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 100
товару немає в наявності
23K640-I/SN Виробник : Microchip 22126E.pdf SOIC 8/I°/64K, 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM, IND 23K640