23K640-I/ST
23K640-I/ST Microchip
22126E.pdf
Код товару: 114348
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Microchip
Корпус: TSSOP-8
Функціональний опис: SRAM 64K 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM IND, Serial, 4-Wire, SDI, SPI
Живлення,V: 2,7…3,6 V
T°C: -40…+85°C
Вид пам’яті: SRAM
Ємність пам’яті: 64 кбит
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23K640-I/ST 23K640-I/ST Виробник : Microchip Technology 22126E.pdf Description: IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: SRAM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Part Status: Active
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
23K640-I/ST 23K640-I/ST Виробник : Microchip Technology 23A640_23K640_64_Kbit_SPI_Bus_Low_Power_Serial_SRA-3001267.pdf SRAM 64K 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM IND
на замовлення 311 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
23K640-I/ST 23K640-I/ST Виробник : Microchip Technology -23k640-64-kbit-spi-bus-low-power-serial-sram-ds20002126.pdf SRAM Chip Sync Single 3.3V 64K-bit 8K x 8 25ns 8-Pin TSSOP Tube
на замовлення 910 шт:
Мінімальне замовлення: 197
на замовлення 914 шт:
Мінімальне замовлення: 11
Мінімальне замовлення: 153